| anonim_4396 a întrebat:

Daca o femeie munceste pe santier, ii cad sanii din cauza ca depune efort fizic?
Adica se lasa in jos sanii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| unreadfire a răspuns:

Dacă vorbim serios, nu. Unei femei nu i se vor lasă sânii dacă depune efort fizic, altfel cum am putea face orice fel de activitate fizica. Adevărat, cu vârsta sânii se lasă fie din cauze naturale (sarcina, slăbirea etc.) deci o femeie poate sa lucreze pe șantier fără sa se îngrijoreze de acest lucru

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu varsta i se lasa jos, pierde proprietati

| baru a răspuns:

Nici vorba....Prefereabil sa nu poarte sutien.

| darrio2007 a răspuns:

Nu e obligatoriu. Depinde și ce muncește.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doar dacă i se desumflă silicoanele...

| AnastasiaK a răspuns:

Wtf, nu

| Apokales a răspuns (pentru AnastasiaK):

Am lucrat pe santier o scurta perioada. Pot sa confirm faptul ca ii creste si barba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa se lase de la ce? de la stres?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sanii se vor transforma in pectorali.