| anonim_4396 a întrebat:

Daca "pepsi"-"coca cola" nu fac bine organismului, despre Schweppes ce stiti? Afecteaza cu ceva organismul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Kesha1428 a răspuns:

Cică e bun.la fiere.nu stiu cat e de adevarat dar am 2-3 rude care bea constant si au zis ca le face bine...acum nu stiu sigur.dar insa cred ca si afecteaza, ca din cate stiu are si euri. sper ca te-a ajutat! Funda?

| w0rth a răspuns:

Toate sucurile acidulate afecteaza organismul

| Xandra100 a răspuns:

Buna! nu e bun deoarece are multe cocaina si multi coloranti... Sfatul Medicului ...asa mi-a ziswinkinghappy