| NaPI a întrebat:

Daca slabesti, se micsoreaza sinii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, scad și ei din volum.
Pa, pa.

| NaPI explică (pentru Legiuitoarea):

Pai daca fac si flotari dar si slabesc, nu se schimba foarma, nu?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru NaPI):

Bună iar.
Nu, sânii vor fi fermi!
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Da,se micsoreaza--- glanda mamara este alcatuita din tesut gras(adipos) si tes. glandular.

| mona a răspuns:

Se cam micsoreaza putin[arata mai flescaiti]

| BiuL a răspuns:

Cam da sad depinde acum si cat slabesti si cum slabesti (dieta, sport, combinate etc)

| drogh a răspuns:

Atunci când o femeie slăbeşte poate scade din kg dar îşi pune în pericol starea frumuseţii. Şi mai ales, a sânilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da,se micşorează, scade în volum.
Te pup!

| Samara00 a răspuns:

Da