| anonim_4396 a întrebat:

Daca stam, in picioare, in fata computerului, avand tastatura in mana si alternam cu statul pe scaun este vreo 'problema'? Obisnuiesc sa stau si in picioare in fata computerului dar m-ar interesa cat timp a putea alterna statul in picioare cu statul jos?! happy Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jo17 a răspuns:

Daca stai prea mult in picioare faci varice. Daca stai prea mult pe scaun se face fundul mare. Ia pauza din cand in cand.