| Kattth a întrebat:

Daca sufar de BRGE si trebuie sa administrez progesteron pentru 2 saptamani pot aparea complicatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Scuze,nu stiu ce inseamna BRGE
Bere rece Germania Europa
noi nu iti putem spune daca e bine sau nu, trebuie sa consulti un medic.medicul de familie, de exemplu, el te poate indruma.da-i un telefon

| Kattth explică (pentru SergiuBoss11):

Boala de reflux gastro esofagian.

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Inainte de toate, frumoasa esti! laughing) :*