| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt in deficit caloric si grasimea de pe picioare (inclusiv fund) o sa scada? Sau doar in partea superorioara a corpului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Unde vrea corpul tau

| Catrice a răspuns:

Dacă faci și niște exerciții, o sa scadă în proporții egale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

90% scazi peste tot, dar sunt cazuri in care in anumite parti scazi mai putin, depinde de corpul tau.

| Foame a răspuns:

In principiu corpul tau scapa de grasime per total, dar din punct de vedere genetic anumite parti ale corpului sunt predispuse la mai multa grasime fata de altele(depinde de la om la om)cat si grasimea se depoziteaza diferit la femei fata de barbati.De exemplu cand slabesti uni pot pierde mai multa grasime de pe spate fata de alte arii ale corpului.Adica probabil ai vazut barbati cu un spate super definit dar cu un abdomen mai nedefinit sau picioare mai grasute si multe alte "combinatii".