| Alyn1998 a întrebat:

Daca sunt in regim alimentar de hepatita A, am voie sa fumez?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sebi88k a răspuns:

E vorba de sanatatea ta aici. O pretuiesti? Vrei sa te faci bine cu recuperare completa, sau sa te vindeci "gresit" si sa ramai cu o tusa cronica (pe viata)

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

In nici un caz!
Fumatul nu sanatos nici pentru omul sanatos!

| Latinmoon a răspuns:

Mai bine n-ai fuma pentru satatea ta nu de altceva. Care este motivul pentru care fumezi?

| masokista a răspuns:

Nu ai voie adica daca vrei poti dar inrautateste boala