| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt operata la coloana am voie sa ma plimb cu rolele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Exista riscuri foarte mari.Mai bine incearca altceva.

mira
| mira a răspuns:

Numai medicul care te-a operat iti poate raspunde la intrebare.

| mdany a răspuns:

Nu avem de unde sa stim, ca e de avansata recuperarea.Intreaba medicul.

| AFR81 a răspuns:

Intreaba medicul nu pe noihappy

| SparklySparklySatanTraversa a răspuns:

...Nu se presupune ca iti intrebi medicul care te-a operat?