| alina_7261 a întrebat:

Daca sunt operata la coloana si am si tija din titan am voie sa ma plimb cu rolele si bicicleta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| izzycupcake a răspuns:

Cu rolele nu cu bicicleta da da nu foarte mult pentru ca pazinul e legat la picioare si faci mult efort.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Buna alina happy
Si eu sunt operata pe coloana si mi s-au implantat 2 tije din titan.
Parerea mea e ca NUU e bine sa te plimbi decat pe picioare happy pentru ca daca cazi. aia e... tija se rupe!