| Bi4nc4 a întrebat:

Daca tatal meu are grupa sanguina AB4 negativ si mama mea B3 positiv eu ce grupa sanguina am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Costa 10 lei o analiza, succes laughing

| Q69 a răspuns:

Doneaza sange...este gratis afli si ce grupa ai si primesti si bonuri de masa si ajuti o persoana care are nevoie de sange

| AnnielaIoana a răspuns:

Doar in urma unei alalize iti poti afla grupa saguina.