| zeratw a întrebat:

Daca timp de o luna 20 minute in fiecare seara si mananc doar la pranz slabesc? dau funda la cele mai bune raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu neaparat, depinde si ce manaci la acel pranz, si cat mananci.

| andreeeeeeeeeeea a răspuns:

Am alte sfaturi eficiente pentru tine.
Am si eu niste colege care sunt mai rotunde. laughing
Daca chiar vrei sa slabesti, trebuie sa depui putin efort. Dimineata mananca doar fructe, ceva... Mananca un mar.
La pranz mananca ceva care sa nu iti cada greu la stomac..si care nu contine foarte multe calorii.
Seara poti bea un ceai, si mananca o felie de paine unsa cu ceva. Sau mai poti mananca un iaurt. Ceva usor la stomac.
Bea multa apa! Cat de multa poti.
Alearga in fiecare zi in jur de 30 de minute.
Daca vei face toate astea, cu siguranta vei ajunge mult mai slaba. Toate incurajarile mele. Te pup, multa bafta! :*

| zeratw explică (pentru andreeeeeeeeeeea):

Sunt baiat si dimineata nu mananc deloc si nici seara doar la pranz o ciorba sau altceva.

| andreeeeeeeeeeea a răspuns (pentru zeratw):

Bravo laughing