| zeratw a întrebat:

Daca alerg timp de o luna 20 minute in fiecare seara si mananc doar la pranz slabesc? dau funda la cele mai bune raspunsuri

3 răspunsuri:
| Sory8 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti iti trebuie o dieta buna care nu consta intr-o masa pe zi, partea cu alergatul nu e suficient trebuie si fitness dar daca chiar vrei sa slabesti ai putea sa faci exerciti si acasa daca nu vrei la sala si sa alergi in fiecare zi tot mai mult.

| smilesmileC a răspuns:

Nu uita niciodata de micul dejun, iti ajuta organismul sa digere restul zilei, cu o singura masa pe zi faci mai mult rau pentru ca o sa te infometezi si o sa iti incetinesti si metabolismul; ce zici de trei mese echilibrate, sport si o dieta potrivita, in functie de cate kg vrei sa scapi.

| zeratw explică (pentru smilesmileC):

Vreau doar sa scap de burta putin