| anonim346575 a întrebat:

Dati-mi si mie o reteta de shake natural cu proteine facut acasa dar fara ou crud si zer

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Fa-ti o friptura, are o gramada de proteine si se digera usor

| AlessandraCoco a răspuns:

Buna! Iti trebuie un blender. Adauga : piersici, afine, pepene, zmeura, mere si lapte. Daca vrei si niste gheata sa fie mai rece happy

| Messerschmitt a răspuns:

Banane + ficat de pui (crud). Le pui in blender, le mixezi, apoi adaugi o cana cu lapte + sare dupa gust.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Messerschmitt):

Sa bei tu porcaria aia

| Messerschmitt a răspuns (pentru Cosmin86):

Mars!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Messerschmitt):

Copil mic paralel cu sportul, face un terci si ii zice "shake de proteine", esti retard