| maxim789 a întrebat:

Dati solutii pentru albirea dintilor ca am auzit ca benzile nu sunt bune...Altceva mai sunt ca benzile dar sa fie bune, la galbeneala de dinti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu exista. Doar albirea dintilor la stomatolog.

| Raducons a răspuns:

Mergi la dentist pentru curatare si periaj profesional,dupa care spala te bine pe dinti de fiecare data,macar seara cu o pasta de dinti cu specificatia white,lacalut de ex si o sa vezi rezultatele, dar trebuie sa ai rabdare, o sa aiba culoarea naturala nu ab alb, dar arata bine, daca vrei mai alb trebuie fatete dar nu cred ca e cazul.