| paula_6926 a întrebat:

De 2 saptamani ma dor rinichii, nu am dureri foarte intense, da cand ma doare ceea dreapta cand ceea stanga, din ce cauza oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

E posibil sa fie o rceala sau o infectie, cel mai bine este sa mergi la doctor.

| BiancaDenisa a răspuns:

Imi pare rau draga mea Paula dar in acest domeniu, parerea mea este ca nu te putem ajuta...nu ne putem da cu parerea pentru. ca poate vom face mai rau.Aici trebuie sa mergi la medic pentru. un consult specializat si pentru. un eco...Eu iti urez multa sanatate!(si ATENTIE! problemele de rinichii sunt foarte serioase deci sfatul meu este sa nu te joci cu aceasta durere si sa consulti imediat un medic specialist).

| lilme89 a răspuns:

Poate ai racit, sau... du-te la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi urgent la medic.Nu amana. cred ca nu vrei sa te doara mai tare decat te doare acum.mai bine o iei din timp. daca se agraveaza tot tu ai de suferit.
sanatate multa! ai grija de tine si de rinichii tai.