| julie13 a întrebat:

De 5 zile am racit ceva de speriat, ma doare capu, gatu, tusesc si ma doare corpu, nu am vebra. Am luat vreo 3 zile teraflu cu aspirina sinus.acu bioflu. dar nimic...parca nu-mi mai trece. Cineva care a trecut printr-o astfel de raceala are vreai retata mai eficienta...Si da, beau ceaiuri cu miere si lamaie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Un doctor ai vizitat?
ar fi cazu, si cere si un consult psihologic de specialitate ca nu`i tocmai normal sa ceri sfaturi pe net inainte sa mergi la medic

| spy2o a răspuns:

Du-te la medic nu te lua dupa ce zic "expertzii" de aici, isi dau si ei cu parerea, nu lua tratamente "dupa ureche"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios? ai vebra? nu cunosc boala asta. dar le medic te ai dus?

| LycOS a răspuns:

Du-te la un medic, sa-ti dea tratament ca nu e bine sa iei dupa auzite.Nu toate antibioticele si pastilele sunt bune pentru totihappy.

| bianka_6307 a răspuns:

Bai sincer nu-i de gluma si eu am aceleasi simtome am citit ca sunt simptomele noi gripe B.Du-te sa te consulte un doctor nu sunt bune antibioticele si nici ciaiul am baut intruna.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy