| emy2002 a întrebat:

De acum o saptamana ma doare piciorul
De ce?
Oare am calcat stramd sau am un carcel sau m-am lovit nu stiu
Dar nu imi trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Nu știu nici eu nici tu ce s-a întâmplat. Sunt multe posibilități, multe semne de întrebare.
Masează-te cu cremă ceva și pune niște comprese cu apă rece. Dacă nu îți trece în timp util consultă un doctor și în funcție de sfaturile acestuia ia ce trebuie.

Numai bine.
Ai grijă de tine!

2 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Pai incearca sa te masezi pe picior si o compresa cu apa rece ar fi ideal

| bebelusa_9541 a răspuns:

Poate ai calcat stramb sau,, ti s-au incalecat 2 vene" cum se zice! incearca sa te masezi cu sapun si putina apa calda acolo la picior timp de vreo 10 minute si o sa vezi ca o sa iti treaca in scurt timp! mult succes! pup:*