| Cosmin_Sergiu_2000 a întrebat:

De aproape 2, 3 luni mi-au iesit pe pielea capului niste cosuri. Am fost la dermatolog, mi-a dat Augmentin si Baneocin Unguent. Am urmat acest tratament cat mi-a spus el si au disparut cosurile. Dupa aproximativ 2 saptamani au aparut iar. Am fost iar la doctor si acelasi tratament mi-a spus sa il urmez si am patit la fel ca prima data.
Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Reapar pentru tratezi efectul final si nu cauza lor. Mergi la endocrinolog.

2 răspunsuri:
| Vacarescu_Adi_1975 a răspuns:

Sa semnezi un contract cu mine si platesti cand iti trece! doar nu crezi ca cineva iti va zice pe un forum solutia gratuit!

| Vacarescu_Adi_1975 a răspuns:

Sau dai cu petrol inainte de dus 10 min daca nu ai poti folosi si diluant, benzina sa vezi ce trece, o cura pe saptamana