| anonim_4396 a întrebat:

De aproape un an obisnuiam sa mai fumez cu prieteni o tigare dar eu le pufaiam rare ori la o luna cam de 5 ori 6 dabi am invatat sa fumez dar m-am lasat credeti ca sunt dispus la cancer in gat P.S Vara nu am fumat de loc vreau un raspuns serios pls

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca tu esti dispus la cancer in gat atunci ce sa mai zicem noi astea care fumam ca turcii de ani de zile...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate odata 3-5 la saptamana. dar rareori nu cred ca am 50 tigari fumate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Mai cam asa

| antoantonia a răspuns:

Daca de un an...cam da

| Biu_7672 a răspuns:

Ca sa fii predispus la cancer, hepatita, ciroza etc trebuie sa ai ani de fumat in spate. esti ok, nu ai nimic. pentru linistea ta du-te la analize