| anonim_4396 a întrebat:

De aproximativ 3 ani de zile incoace, ma doare foarte rau in spatele capului si de acolo durerea se extinde pana la frunte, la umeri si la omoplati. Cand ma ia cate un episod sever de durere imi creste tare pulsul si imi urca tensiunea. Am fost la mai multi medici care m-au consultat, m-au pus sai imi fac analize si nimeni nu a stiut sa imi spuna concret care este problema. E cineva care are aceleasi simptome, cineva care este in situatia mea? Stie cineva ce as putea sa fac sa scap de durerea asta infernala si constanta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Migrena sau cefalee probabil. du-te si la un neurochirurg, fa-ti si un rmn daca nu ai facut pana acum.