| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă. Stiu că nu este un site specializat pentru așa ceva dar incerc. Deci, am 14 ani 1, 70 înălțime și 54kg poate contează. De foarte mult timp(aprox. un an sau 2) la piciorul stâng ( de fapt în piciorul stâng) în talpă mai exact simt o durere. Gen, atunci când indoi talpa piciorului (la mers) simt ceva înăuntru. Mai exact pe la jumătatea tălpii ca și cum mi-ar ieși ceva din picior. Sunt sigur cã nu mi-a intrat nimic in talpă că doar simțeam. Sper că mă puteți ajuta. Măcar să știu la ce să mă aștept happy mesi tuturor care se implică cât de cât. Dau fundă oricum. Sănătate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic, pentru ca, este posibil sa ai "corn" crescut pe talpa, care te jeneaza sau te doare.
http://www.scritub.com/medicina/Bataturi-si-coarne-cutanate512110164.php
Gasesti mai mulat informatie pe net, cautand pe google "corn batatura picior".