| anonim_4396 a întrebat:

De azi dimineata au inceput sa imi tot chioraie matele...nu stiu ce sa intampla la mine in stomac, dar fac o galagie...Ce sa fac sa se opreasca? Raspuns urgent, va rooog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De foame cum de ce? Trebuie sa mananci.

| Riri0304 a răspuns:

Iti chioraie matele pentru ca trebuie sa mananci

| JustRoxanne a răspuns (pentru Riri0304):

Am uitat sa precizez : imi chioraie matele DUPA CE AM MANCAT! Daca imi chioraiau inainte stiam si eu ca trebuie sa mananc, nu mai intrebam...LOL

| Riri0304 a răspuns (pentru JustRoxanne):

Atunci nu ai mancat destul laughing