| Ghita_Bianca_1970 a întrebat:

De cate feluri este keratodermia palmo-plantara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

Ce zici tu acolo keratodermia palmo-plantara este de un singur fel arata ca o piele uscata a mainilor. ina keratodermia este de multe feluri.

| Ghita_Bianca_1970 explică (pentru danishor):

Bine ca stiiiiiiiiii tu tot...