| anonima2617181 a întrebat:

De cateva saptamani m-am apucat de fumat si am de cateva ore in partea de sus a pieptului (dreapta) o intepatura cand respir adanc. Din ce cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sensibilitate la tigara

| johnnny123 a răspuns:

"Tocmai m-am impuscat in picior si am observat ca ma doare piciorul in zona in care m-am impuscat. Din ce cauza?"

| Zuzu1991 a răspuns:

Nuuuuuu, nuuu e de la tigari, e D-zeu care vrea sa te trimita in iad

| Vântulalb a răspuns:

Din cauza fumatului.

| blairelovesmusic a răspuns:

Cate pachete fumezi pe zi?

| anonima2617181 explică (pentru blairelovesmusic):

4 tigari si nu fumez chiar zilnic

| Mariannnnnm a răspuns:

Sensibilitate la tigari