| alin2000 a întrebat:

De ceva vreme piciorul drept mai exact de la inghenunchi in jos il simt mai greu ca pe stangul si cateodata mai imi amorteste tot in zona aia... spatele nu ma doare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| shadovv a răspuns:

Daca ai sub 20 de ani probabil e de la crestere dar nu pot fi sigur. Ar trebuii sa te duci la medic. Sistemul locomotor e destul de important sa stii, nu l pierde.