| AdynaLove30 a întrebat:

De cateva zile ma doare stomacu (ca si cand ar roade in gol dar manac destul de bine)am greturi (fara sa vars) si ameteli? Ce am ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

La doctor trebuie mers se pare ca ai gastrita

| adych a răspuns:

Poate esti insarcinata, ia gandeste-te putin, e si asta o posibilitate

| Unec a răspuns:

Eu nu va inteleg. Dai fuga la doctor. Eu zic: Asa s-a simtit si sora mea odata a luat pastilele x si y si a mancat o perioada mult nu stiu ce si in 2 zile s-a simtit splendid. Dupa aia faci si tu la fel si cine stie ce ai avut tu si ce a avut sora mea de ajungi prin spital pentru o perioada. Intreaba la doctor, nu aici, ca nu stii cum o faci mai rau.