| dendendenis a întrebat:

Sal tpu.Am facut o prostie destul de mare.M-am cam infometat si acum am ameteli, ma doare capul si am diaree. Sunt foarte stresat, de cateva zile am problema asta.

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Mai baiatule, nu te mai infometa, mananca pentru ca nu conteaza cum arati atata timp cat esti sanatos.Si cu stresul nu prea stiu, ori mergi sa schimbi sangele (caz in care te-ar scapa si de dureri de cap) ori inveti sa meditezi.Amandoua te cam scapa de stres...a, si nu lua in seama amuzantul, dar inutilul comentariu al lui "bukArest2000" rolling on the floor
Bafta!

2 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Si... ce vrei de la noi? Sa te hranim? Sa te scapam de stres? Faci greva foamei cumva? Hai da fugutza si mananca ceva pan' nu lesini de tot si te ia vantu'!

| Nexon a răspuns:

Asa si? de aia nu mai putem noi.straight face