| Raluu1234 a întrebat:

De doua zile am intepaturi la sanul stang, care este mai mare. Ma inteapa groaznic.
Nu ma dor, nu sunt umflati doar ca am momente cand ma inteapa rau.
De la ce poate fi?
Mai sunt 10 zile pana la menstruatie si sanii deobicei ma dor de la 7 zile in colo

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de precizat fara a fi vazuti si examinati. Exista posibilitatea ca sa fie tot din cauza manifestarilor premenstruale.Multa sanatate.

| Lawliet14 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un control desi probabil ca inca iti sunt in crestere sanii.

Răspuns utilizator avertizat
| 3005100 a răspuns:

Te pot durea si de la simplu fapt că sunt in creștere.