| Alexandruzz2003 a întrebat:

De cateva zile mi-a aparut o pata rosie pe penis ca si cum pilea se cojeste ceva de genu! Imi e frica pentru ca am doar 13 ani si imi este rusine sa le zic alor meii despre chestia asta ce sa fac!? Va rogg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tine-l curat!
Spala-te des pe el, cu apa si sapun anti-bacterian, de 1-2 ori pe zi.
Daca nu trece roseala intr-o saptamana, va trebuie sa mergi la medic sa-ti dea alifii cu care sa-ti treaca.

| xerxes1 a răspuns:

Exista si cancer penian daca nu stiai.
Eu zic sa mergi la medic.

Răspuns utilizator avertizat
| Iancu_Alin_1992 a răspuns:

Rusine? "Cu rusinea mori de foame" era o vorba. Daca ai ceva acolo ar fi bine sa le spui. Nu se stie ce poate fi si se agraveaza. Asa ca ia-ti inima in dinti si spune-le fara rusine. O sa aprecieze asta.