| W0rld a întrebat:

Acum cateva luni mi-o aparut pe obraji pete rosii si nu mai dispar ( le am de 4 luni si tot nu dispar ). Vreau sa stiu cum pot sa scap de ele ( creme etc. ). Dau funda persoanei care ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Nu ai cum sa afli un raspuns clar aici. Doctorul iti va pune intrebari si va examina petele pentru ca tu sa primesti un tratament adecvat. Mergi la dermatolog.

1 răspuns:
| Carmen100 a răspuns:

Mai intai du'te la un dermatolog sa afli care e cauza acelor pete si abia apoi iti va recomanda un tratament. Nu te apuca sa pui creme de capul tau pentru ca nu stii exact care e cauza, si le poate agrava. Deci mai bine mergi la un doctor happy