| tpufan22 a întrebat:

De cateva zile mi-e greata si am balonari in fiecare noapte. De cand a inceput scoala, ma trezesc in fiecare noapte pe la 3-4 dimineata din cauza balonarilor si a gretii. Pana sa inceapa scoala nu am avut probleme, oare o fi din cauza ca obisnuiam sa ma culc la 5-6 dimineata si sa ma trezesc la 2 dupa amiaza iar acum ma culc mult mai devreme? (11-12 seara)

Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ThunderVN84 a răspuns:

Aici e problema sistemului nervos, stresul declanseaza reactii ale organismului, ele sunt diferite, migrene, insomnii etc, iti recomand un ceai de tei inainte de somn searahappy

3 răspunsuri:
| WizKhalifaa a răspuns:

E pe sistem nervos. Te-ai obisnuit cu un program si acum il schimbi. Mergi la doctorul de familie sau la farmacie sa iti prescrie un medicament.Nu-i de joaca cu stomacul.

| Beautyroom a răspuns:

Problema poate sa provina de la ultima masa de seara. Un ceai de musetel inainte de culcare ajuta la digestie si calmeaza si stomacul.

| tpufan22 explică:

*Daca vomit (de obicei la asta se ajunge), imi trece si starea de greata si balonarea.