| Monster996 a întrebat:

De cateva zile simt intepaturi in zona toracica in partea stanga mai mult, dureri de cap si dureri de maini si picioare! La ce fel de medic ar trebuii sa ma duc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ar fi bine sa te duci la medicul de familie. Acesta iti va face un examen clinic si cateva investigatii si ulterior va decide daca este cazul sa fii trimis la un medic specialist pentru investigatii suplimentare.
http://www.i-medic.ro/

| Vlelupu a răspuns:

Mergi la medicul de familie. Acesta te va indruma spre un medic specialist, daca este cazul.