| geeeorgiannnaaa a întrebat:

De câteva zile sunt răcita dar nu am febra, am tușit putin după care am luat sirop de tuse și n-am mai tușit, iau paracetamol sau nurofen pentru răceala și gripa și mai nou acum am nasu înfundat și nu mai pot sa miros.
Gust am, dar nu cum îl aveam inainte. Ce as putea face? Sa ma duc la doctor? Refuz sa cred ca am covid pentru ca ma simt super bine, in fiecare zi îmi iau temperatura si o am sub 37. Vreau sa știu doar ce sa fac sa pot sa miros iar și sa simt gustul. Tin sa menționez ca ma dau in nas cu olynth de o grămada de ori pe zi și tot nu se vede nicio schimbare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ƘЭлT a răspuns:

Nu cred ca o sa dai de vreun doctor pe aici mai bine te programezi la medicul de familie si scapi de o grija.