| Laurosa a întrebat:

Ok, deci acum o săptămâna am avut o răceala maxima, nu aveam gust și miros și aveam o tuse... Mi-am făcut testul covid și a ieșit negativ. Acum ma simt mult mai bine doar ca încă nu mi-a revenit gustul și mirosul, simt doar mirosul puternic și la gust doar dacă e Sărat, dulce, acru și amar, nu simt gustul alimentelor. Ce as putea avea, deja ma panichez. Voi ați patit asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Covid 100%.
Ciudat cum de ti-a iesit testul negativ.

| Leylamiconia5 a răspuns:

Stai liniștit/ă am pățit si eu asta!
Am luat anumite pastile și mi-a trecut nu trebuie să te gândești la ce e mai rău! Daca vezi că tot nu trece necesită sa mergi la doctor! Crede-mă nu e nimic rău!
Sănătate!