| Mihay_8631 a întrebat:

De cativa ani am capatat o piele foarte sensibila pe nas si de atunci am nasul rosu, am dat cu tot felul de creme si nu-mi trece cu nimic. cu toate ca sunt baiat ma simt jenat cand vorbesc cu cineva si acea persoana isi arunca privirea la nasul meu...sad, si vara dar mai ales iarna cand e frig se inroseste rau de tot sad sper ca ma puteti ajuta...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Si eu am problema asta, desi sunt fata.In sensul ca mi se roseste atunci cand e foarte cald sau foarte frig.Incearca sa'l lasi in pace, nu-l mai da cu tot felul de creme, nu-l mai atinge, lasa pielea sa se regenereze.