| maradona10 a întrebat:

De ce am obrazul drept mai mare ...adica gen "umflat" dar cand apas nu ma doare...jumate din fata. dreapta e mai mare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Nu te doare din cauza ca s-ar putea sa ai abces la o madea! Mergi la farmacie lsi spune-i farmacistei sa iti dea un antibiotic! Sper ca te-am ajutat! Am avut si eu! Ai incredere! fundita?big grin

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Daca e recent inseamna ca te-a tras curentul. Inrest alta explicatie nu stiu

| Molecula a răspuns:

Poate sa fie de la o masea