| anonim_4396 a întrebat:

De ce am par pe fata in loc de barba?
Am 20 de ani si nu am barba ci cateva fire de par de la perciuni in jos pana aproape de cioc
Cand se transforma in barba ca e enervant sa am par in loc de barba

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Λl๓a a răspuns:

Care-i diferenta? Barba nu e tot par?

| akaleesh20 a răspuns:

Nu toti barbatii au barba. nici prietenul meu nu are decat cateva firicele. daca vrei sa iti apara ceva dar nu te asigur in totalitate incearca sa te razi in zona in care ai par(puf) si apoi avanseaza pe masura ce creste mai jos... poate vei reusi... dar e mai bine ca nu ai.parerea mea.mie una nu imi place sa pup barbatii parosi(ma zgarie) happy

| Esial a răspuns:

Rade-te mai des(1-2zile) si va creste uniform.rezultate in vreo trei luni.Succes! rate and vote

| Cromwell a răspuns:

In secolul 18 ti-i fii dorit s aai acesti"favoriti" insa porblema e de la tine ca estiu flocos happy scuzami exprimarea asta e babriereste daca nu irti place, poti s aincerci si varinata culaser s anul iti mai cresca par acolo

| Bivolu69c a răspuns:

Barba din cate stiu eu, e aspra, la mine e aspra zona doar 2-3 zile pana cand creste parul pe urma numai e aspra sad