| DaizDaianis a întrebat:

Am si eu o mica/mare problema, cum vreti s-o luati.
Am 17 ani si nu am barba, am mustata rara, cateva fire in barbie si un cioc abia vizibil, in schimb pe in parti aproape nimic, 2-3 fire daca nu exagerez

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, ca tine mai sunt si alti adolescenti. nepota-miu si la 25 de ani tot asa avea barba, rara si foarte rara happy

| horansgang a răspuns:

Încearcă sa te razi cu big ca asa creste mai dens si gros. Poți folosi si ulei de ricin, deși da rezultate după o lunga perioada de timp... Dar nu e nimic, eu nu creed ca faptul ca nu ai barba te face mai puțin atrăgător. esti ok! happy

| Kira5854 a răspuns:

Este ceva normal. Asta tine de gena fiecarui om. Si eu cunosc baieti care la 20-25 de ani au doar mustata si nu le creste barba sau nu au deloc. Eu nu vad asta neaparat ca pe un dezavantaj. E mai putin de lucruwinking

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Folosește briciul neapărat! Eu briciul îl folosesc de tănăr adolescent, și acum dacă nu mă bărbieresc 3 zile zici că sunt Robinson Crusoe! Ai grijă la brici, să nu-ți tai ceva!? Briciul rade pe o suprafață mare! Vei avea o barbă de invidiat!

| DaizDaianis explică:

Ba uuuuuuu