| anonim_4396 a întrebat:

De ce am probleme cu somnul in ultima vreme? Pana acum, n-am avut niciodata!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dana_7742 a răspuns:

Da, depinde acum de varstra ta si de stilul tau de viata.Nu neglija si incearca sa faci oarecum mai multa ordine.Si un alt amanunt foarte important regimul alimentar,{ multe fructe si legume, salate care nu trebuie sa lipseasca in nici o zii }. exista in plafaruri, ceaiuri si tincturi pentru detoxifierea organismului din plante care impreuna cu regimul ar trebui sa-ti rezolve problema...

3 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Poate ca ai avut o perioada mai stresanta, depinde si ce varsta ai sau poate nu esti obosit(a).

| cristi a răspuns:

Problemele cu somnul se datoreaza de obicei unei perioade mai lungi de stres ore de somn insuficente, incearca sa iti iei o pauza de odihna de cateva zile!

| blojualex2009 a răspuns:

Poate bei cafea multa mananci cicolata sau te culci traziu si iti dai programu peste cap