| papuciirupti a întrebat:

in ultima vreme ma tot doare capul, destul de des, am facut analizele de curand si toate au iesit bune. care sa fie cauza?
am fost si la medicul de familie iar el mi-a dat niste ibuprofen... lol, nu ma mai duc pentru ca el este destul de slabut am observat, fapt dovedit de ultima vizita.
probleme cu ochii nu am, somnul il respect, stresul nu exista, deci?!

2 răspunsuri:
| ILoveTacos a răspuns:

Durerile de cap pot veni si de la deshidratare, daca stii ca nu bei destula apa, incearca si asta, poate te va ajuta.

| papuciirupti explică (pentru ILoveTacos):

Sa stii ca la asta nu m-am gandit, am sa incerc sa beau mai multa.