| Ionut003 a întrebat:

De ce atunci cand dorm cat mai putine ore pe noapte cu atat am o stare foarte buna dimineata cand ma trezesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Si pe tot parcursul zile te simti bine?

| Lukasssz a răspuns:

Huh? Wdym?

| Brizbriz a răspuns:

TREBUIE sa dormi cel putin 6 ore si CEL MULT 8 ore
peste 8 te scoli obosit... PE BUNE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o iluzie aparenta doar

| Strwberrs a răspuns:

Eu ma simt lesinata...nu bine

| Ionut003 explică (pentru Strwberrs):

Eu ma simt mai fresh

| Silwian a răspuns:

Ce înseamnă pentru tine puține ore?

| Ionut003 explică (pentru Silwian):

Adica mai putin de 8 ore

| omuletulofficial a răspuns:

Depinde cat esti de activ, unele creiere au nevoie mai putina de somn, de asta ai o stare euforica probabil

| Acidburn1 a răspuns:

Depinde si de ce activitate ai. daca nu ai activitate fizia foartea mare atunci nu esti epuizat asa de mult si dormit intre 4-6 ore dar cand faci efort fizic mai mult o sa dormi 6-9 ore unde intervine si stresul din ziua anterioara