| Cristinaaa57 a întrebat:

Hei.cum poti sa scapi de emotii si stres? de cateva zile sau chiar mai mult ma framanta ceva si nici noaptea nu mai pot sa dorm normal...in fiecare dimineata cand ma trezesc, ma trezesc cu o stare de greata parca as avea ceva pe suflet...

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Mda, şi eu păţesc asta.
Află ce îţi produce stresul şi încearcă să-ţi rezolvi problemele.

| Divy a răspuns:

Uuu și eu am pățit asta -.- și vine de la o activitate pe care o faci, fie că dormi tărziu și nu ești suficient de odihnită, fie stai într-o poziție care îți procoacã această stare.

Dacă e de la ster întinde-te puțin, închide ochii și gândește-te la orice dar să nu te agite sau îngrijoreze fie că vezi poneihee hee fie că sunt zâne.

Numai bine
Crăciun fericit happy

| Cristinaaa57 explică (pentru Divy):

Mersi la fel

| Divy a răspuns (pentru Cristinaaa57):

blushing Mulţumesc să fie din belşug ca să am cu cehee hee

| Nitunitu a răspuns:

Du-te la preot. Poate ai sufletul prea incarcat de pacate.

Sau ai ceva ce ai facut sau ai ceva de rezolvat si nu sti cum sa faci...

Oricum mergi si pe la preot.

| 12lopn a răspuns:

Eu zic sa asculti niste muzica relaxanta
https://www.youtube.com/watch?v=i_r-EIT2VDg