| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand fumez kent din acelea cu biluta care au 7mg gudron si 0, 5mg nicotina ametesc dupa ce o termin chiar si in timp ce o fumez cateodata care e factorul? Si cum pot scapa de asta,cum ma obisnuiesc cu ele, tigarile'? Este bine sa fumezi tigari mai tari sau mai slabe sa te inveti cu ele si sa ti-se ingroase vocea(nu neaparat)...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sory_Sory_1997 a răspuns:

Ca sa te obisnuiesti cu tigarile ar trebui sa iti iei un kent cu 0.1 nicotina... dupa ce te obisnuiesti cumpara-ti tigari cu 0.3 nicotina si tot asa pana ajungi la kent clik...P.S nu trage foarte tare in piept.

| anonim_4396 explică (pentru Sory_Sory_1997):

De ce sa nu trag prea tare in piept? De asta ametesc sau?

| Sory_Sory_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da! Crede-ma... si eu am fumat si de fiecare data ma simteam rau pentru ca trageam prea tare in piept!