| mihaela8005 a întrebat:

De ce cand stau in pat si ma incordez ma doare burta
e ca o intepatura
este din cauza ciclului(mi-a venit dar pe luna asta nu mi-a venit trebuie sa-mi vina saptamana asta)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PussicatDolls a răspuns:

Scumpo,menstruatia apare poate si odata la 2 luni oh go on Mai ales daca esti doar la inceputwinking
Asa ca stai linistita.
Durerea accea este pentru ca incordezi muschii happy
nu te panica!
Si da, este posibil sa ti se apropie acea perioada.
Dar aceste intarzieri sunt pur si simplu normale! happy
Te pup si ai grija de tine!
Bafta! >big grin

2 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

"Te incordezi" nu va zgarie macar un pic in urechi? Te incorzi...
cand stau in pat si ma incord; suna un pic mai bine decat [incordez]

| thelove3 a răspuns:

POATE FII si din cauza ciclului...dar si din lipsa de calciuwinking