| DincuAlex1997 a întrebat:

De ce cand trag aer in piept imi vine sa tusesc? am bronsita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt mai multe cauze.Doar un control la medic iti poate spune ce ai.

| William a răspuns:

Fumezi? Daca da atunci de aia tusesti.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Poate, dar pot fi si alte motive.

| SDana a răspuns:

Trebuie sa faci un control la doctor care-ti va face o radiografie.

| FunditzaWwW a răspuns:

Fumezi? daca da asta e motivul ...ar putea fi astm, nu vreau sa te speri mdah...du-te mai bine la medic de la o simpla chestie banala se ajunge la multe...