| DanyXhell a întrebat:

De ce dupa ce vin de la strand, sunt foarte obosit, si cand trag aer in piept incepe sa ma doara pieptul si imi vine sa tusesc pe moment?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Așa mi s-a întâmplat și mie după ce am plecat de la ștrand.
O să te ia o răceală și ar fi bine să nu te mai duci până vezi ce stări mai ai.
Pe mine m-a luat o răceală calumea, însă nu doresc să pățești și tu același lucru.
Poate este așa după apa rece, după ce ai intrat în apă...
Vezi ce stări mai ai și dacă este să răcești du-te la medic să îți recomande antibiotice.

Numai bine!