| anonim_4396 a întrebat:

De ce cauza apar ejacularile premature in somn? cum poti scapa de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sunt ejaculari premature, se numesc polutii si e normal la varsta adolescentei. Vei scapa cu ele odata cu cresterea in varsta

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei123654789 a răspuns:

Nu poti scapa de ele, apar ca raspuns al organismului ca glandele sexuale(gonadele) sunt pregatite pentru reproducere.Asta inseamna ca testiculele au inceput sa produca spermatozoizii si testosteronul ca hormon.Stai calm nu cred ca e un fapt ce te poate afecta asa de mult.