| uply a întrebat:

De ce de multe ori cand cascam nu suntem multumiti de cum am cascat si simtim nevoia sa cascam din nou?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adinaTPU a răspuns:

Nu am mai auzit pana acum de nemultumire la cascat. Intre timp, daca vrei sa stii ce e cascatul, intra aici: http://stiri.acasa.ro/......67072.html

Primesc funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca cascam profund, ne dor falcile.laughing Daca am putea disloca maxilarul ca serpii sa cascam multumiti, ar fi ok.laughing

| SLS a răspuns:

Vrem sa aratam ca ne este de 2 sau de 3 ori mai somn decat prima data.

| uply explică (pentru SLS):

Eu cand casc o fac ca sa ma odihnesc, si daca o fac de mai multe ori, inseamna ca nu m-am odihnit destul, nu ca vreau sa arat cuiva ce-ai zis tu.

| mOBSCENE a răspuns:

Hehe, your question made my day!laughing

| 83Cosmin a răspuns:

Cineva zicea ca atunci cand casti devi mai inetresat, mai atent la subiectul, tema respectiva.