| RegalusDekaron a întrebat:

De ce doar barbatii chelesc? Iar femeile nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marcela290 a răspuns:

Barbati chelesc de la atata bataie de cap care le ofera femeile. de aceea femeile nu chelesc si barbatilor le cad parul. din cauza la femei

6 răspunsuri:
| mymed a răspuns:

Si femeile pot suferi de alopecie (caderea parului), insa nu cu dispozitia specifica barbatilor
http://www.mymed.ro/alopecia-androgenic-calviia-brbailor.html

| mgtow a răspuns:

Poate din cauza cancerului chelesc.

| Nymphetamine a răspuns:

Parul destept paraseste capul prost. happy

| ShowTim3 a răspuns:

Si femeile chelesc... dar nu se vede asa rau ca la un barbat pentru ca, noi ne tundem mai scurt, femeile isi lasa parul lung si mascheaza mai mult sau mai putin, depinde de freza

| IkNoWiLoStBuTLeTmESuFeRiNSiLeNcE a răspuns:

Marcela290...ce prostie ai spus mama laughing).Ma faci sa rad cu lacrimi.Acum zau sa te vad eu pe tine la casa ta si cand o sa te certi cu barbatu stai sa vezi cate fire albe o sa iti faca laughing. Stii mai bine taceai straight face...parerea mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noua ne cade parul la o anumita varsta...si noi avem riduri happy