| George90 a întrebat:

De ce femeilor nu le cade părul până chelesc la fel ca bărbații?

Răspuns Câştigător
| Suki08 a răspuns:

Se regenereaza mai mult

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

In primul rând căderea parului in familie tine foarte mult de gene. Astfel dacă in familie bărbații aveau par frumos atunci nor nu le va cădea, dacă femeile atunci este invers. Diferența este ca bărbații se tund scurt (se vede chelia mai repede) plus ca femeile folosescde obicei soluții și șampoane de par mai bune.

| wonderwoman123 a răspuns:

Pt ca femeile au grija mai mare de parul lor decat barbatii. Barbatii folosesc doar sampon, dar femeile folosesc :sampon, balsam, masca, masca pentru scalp, ulei de par etc. pentru a avea parul sanatos. Asta e toata smecheria.

| Suki08 a răspuns (pentru wonderwoman123):

Amuzant, eu folosesc doar sampon si am un par extrem de des si nu mi pica la 25 de ani